Prawo rodzinne

Nasza Kancelaria zajmuje się sprawami rodzinnymi, które często są bardzo trudne do rozwiązania bez pomocy specjalisty. Sprawy związane z rodziną mogą być dla niektórych bardzo trudne do rozwiązania bez pomocy odpowiednich osób, gdyż zbyt często do takich spraw podchodzi się bez zdrowego rozsądku, decyzje podejmuje się bez przemyślenia dokładnie sytuacji. Dlatego z pomocą przychodzi nasza Kancelaria, która zajmie się od początku do końca sprawami rodzinnymi.

Pomoc doświadczonego prawnika jest niezbędna, jeżeli chcemy, aby sprawa rozwiązała się po naszej myśli. Bazując na dużym doświadczeniu Kancelaria może pomóc w rozwiązaniu nawet wydawać by się niemożliwych do rozwiązania spraw.

W sprawach rodzinnych dotyczących prawa opiekuńczego podchodzimy bardzo starannie i rzeczowo, gdyż chodzi o dobro dzieci. Jeżeli sytuacja na to pozwala staramy się załagodzić konflikt poprzez mediację mającą na celu zakończenia sprawy ugodowo. Staramy się, aby sprawa nie trafiła do Sądu - jest to ostateczność. Doradzamy, aby dogadać się między sobą bazując na mediacjach i negocjacjach (bez zbędnych emocji i nerwów) chyba, że sprawy nie da się rozwiązać inaczej niż za pośrednictwem Sądu.

W ramach pomocy prawnej dotyczącej spraw rodzinnych pomagamy w rozwiązaniu spraw związanych z: rozwodami i separacją (prowadzimy sprawy o rozwód, mediacje i negocjacje czy sprawy o alimenty); zajmujemy się sprawami dotyczące dzieci (ustalenie, zwiększenie bądź zmniejszenie alimentów, sprawy o kontakty rodzicielskie z dzieckiem, sprawy o pozbawienie bądź ograniczenie władzy rodzicielskiej).